Course Content
Moduł I
W tym module omówimy początkowy etap tworzenia strony internetowej, jakim jest zakup i konfiguracja konta hostingowego oraz jego konfiguracja wszystkiego. Dowiesz się również jak ustawić pocztę email, aby móc w pełni wykorzystać stronę internetową jako narzędzie marketingowe w kolejnych modułach.
0/4
Moduł II
W tym module omówimy proces tworzenia strony internetowej, która stanowi ważny element skutecznego prowadzenia marketingu sieciowego przez internet. Nauczysz się jak wykorzystać narzędzia, które pozwolą Ci w prosty sposób stworzyć stronę internetową, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom.
0/6
Moduł III
Nauczysz się jak utworzyć listę adresową i jak wykorzystać ją do tworzenia składanych wiadomości email. Dowiesz się jak tworzyć darmowy materiał, który będzie oferowany w zamian za zapis na listę adresową i jak wykorzystać go do promowania Twojej marki. Będziemy również omawiać narzędzia, które pomogą Ci w tworzeniu skutecznych kampanii email.
0/10
Moduł IV
W tym module omówimy proces tworzenia strony lądowania, która będzie zbierać adresy email odwiedzających i zapisywać je na naszej liście adresowej. Przedstawimy różne techniki i narzędzia, które będą Ci pomagać w zbieraniu adresów email. Dowiesz się również jak połączyć w całość wszystkie omawiane do tej pory elementy i zagadnienia.
0/5
Od Zera Do Marketera
About Lesson

W tym filmie dowiesz się jak poruszać się po cPanel.

cPanel to graficzny interfejs nazywany panelem administracyjnym, który ma za zadanie maksymalnie ułatwić zarządzanie i administrację hostingiem przy użyciu tylko przeglądarki internetowej.

Join the conversation
0% Complete
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.